Witam serdecznie przede wszystkim moich stałych czytelników, bo to głównie do nich skierowany jest ten post. Pozostałych oczywiście także zapraszam do czytania i zapoznania się z moim blogiem - być może Wam się tu spodoba i dołączycie do grona stałych czytelników.
Jest kilka rzeczy wymagających wyjaśnienia. Pomoże Wam to zrozumieć czym właściwie jest ten blog, dlaczego warto do niego wracać i czego możecie się po nim spodziewać.
Częstotliwość postów.
W polskiej polityce dzieje się bardzo wiele. Od zawsze tak było, jednak od momentu objęcia władzy przez Prawo i Sprawiedliwość w 2015r. w Polsce dzieje się naprawdę wyjątkowo dużo. Tak dużo, że gdybym chciał być na bieżąco z blogiem, musiałbym aktualizować go kilka razy dziennie! Nie mam aż tak dużo wolnego czasu.
Podjąłem więc decyzje - ażeby "wilk był syty i owca cała" - że bloga będę aktualizował regularnie z częstotliwością 1 - 2 posty tygodniowo. Najczęściej w weekendy pojawią się nowe posty.
W pozostałe dni będę wrzucał krótkie,szybkie notki, które nazwałem roboczo "notka-espresso". Oznaczone będą symbolem filiżanki kawy po prawej stronie napisanego tekstu. Będą to , krótkie lecz treściwe ważne informacje o wydarzeniach, o których warto podyskutować przy porannej kawie. ;)
Dla kogo jest ten blog?
Zdaję sobie sprawę, że blog polityczny jest przedsięwzięciem bardzo specyficznym. Bardzo łatwo jest zniechęcić nawet stałego czytelnika. Wystarczy jeden post niezgodny z przekonaniami czytającego i już być może nigdy tu nie powróci.
Dodatkowo moje poglądy są dość nietypowe. Nie da się mnie zaszufladkować jako zwolennika czy przeciwnika PO czy PiS. Zdałem sobie sprawę , że świat nie jest czarno-biały i można być równie dobrze gdzieś po środku. Patrzeć na scenę polityczną z zewnątrz, chłodnym okiem niezależnego obserwatora.
W takim razie kto na moim blogu będzie się czuł najlepiej?
- osoba nie wierząca w zjawiska nadprzyrodzone, teorie spiskowe, zabobony i przesądy.
- osoba, której poglądy polityczne nie sięgają ani zbyt mocno w lewo ani zbyt mocno w prawo.
- osoba, która nie zwala wszystkich nieszczęść świata na Donalda Tuska.
- osoba, której przynależność Polski do UE nie jest problemem, ale która jest świadoma, że członkostwo w UE nie może być utrzymywane za wszelką cenę.
- osoba, która nie boji się nazywać rzeczy po imieniu i gardzi przesadną poprawnością polityczną.
- osoba, dla której rozpowszechnianie, noszenie, ukazywanie symboli narodowych nie jest oznaką faszyzmu. O tym problemie szerzej pisałem: tutaj.
- osoba dla której otaczający ją świat nie jest czarno-biały i która wie co to oznacza w praktyce.
- osoba, która jest świadoma, że PiS ma bardzo mało wspólnego z prawicą a PO nie zawsze trzymało się liberalnego środka.
- osoba, która słuchając np. Janusza Korwina-Mikkego wie, że gdy mówi, że "zawsze się kobietę troszeczkę gwałci" używa mózgu i wie co tak naprawdę Korwin miał na myśli. Osoba, która nie potrzebuje tłumacza do poprawnego odbierania jego wypowiedzi.
-osoba, która gardzi sformułowaniami typu: żydostwo, polactwo, lewactwo, pedalstwo itp.
Jeśli spełniasz wszystkie powyższe wymogi - ten blog jest dla Ciebie idealny.
Głupotą byłoby tu nie pozostać! ;) Zapraszam do subskrypcji - przycisk "Obserwuj" po prawej stronie bloga.
Jeśli tylko mała część powyższych podpunktów przypadła Ci do gustu - zapraszam do pozostania mimo wszystko. Nic tak nie pokrzepia jak ostra wymiana zdań ;)
Jeżeli jesteście zainteresowani takimi poglądami i treścią bloga, zapraszam do przeczytania jednego z moich pierwszych postów Nie chcę ale muszę.
Najbardziej popularne posty
W ciągu mojej dwumiesięcznej blogowej działalności dokonałem już kilku obserwacji. Stwierdziłem na przykład , że niestety - największą popularnością cieszą się posty wyraźnie krytykujące którąś z opcji politycznych. Polityka lubi skrajności, w przeciwieństwie do natury, która skrajności nie znosi.
Najpopularniejszy post do tej pory to ten krytykujący poczynania Prawa i Sprawiedliwości.
Co oprócz czytania postów?
Jeśli znudziło Ci się czytanie moich wypocin , na blogu Polityczne Spory możesz także:
- Wziąć udział w głosowaniu w panelu po prawej stronie.
- Poszperać w interesujących materiałach w dziale DOWNLOAD
- Dodać bloga do obserwowanych / Zasubsykrybować bloga - w panelu po prawej stronie.
- Dać lajka tej notce i/lub udostępnić tę notkę na Facebooku.
- Zostawić komentarz pod interesującą Cię notką.
- Dołączyć do fejsbukowej strony bloga: tutaj
- Obejrzeć video promocyjne. Wkręcicie się bardziej w polityczne klimaty. Serdecznie zapraszam:
- Na koniec nie zapomnijcie dać lajka tej notce i opowiedzieć o blogu Waszym znajomym i bliskim.
Pozdrawiam serdecznie.
Dominik Sosinski
PolityczneSpory -blog
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz